تخفیف 42% -
350,000 تومان2,400,000 تومان
تخفیف 30% -
390,000 تومان820,000 تومان
تخفیف 40% -
490,000 تومان1,800,000 تومان

طبق آمار های جهانی روزانه بیش از ۱۲۵۰۰۰ برنامه و ویروس های مخرب تولید میشود و این وجود یک آنتی ویروس قدرتمند برای حفاظت از سیستم رایانه را ضروری می کند, آن هم برنامه ای قدرتمند که در مقابل قدرتمند ترین ویروس ها به دفاع موثر از سیستم بپردازد. اینجاست که شما به دنبال آنتی ویروسی قدرتمند دارای مدیریت آسان و کارامد خواهید گشت که آنتی ویروس کسپرسکی یکی از معروفترین آنهاست.

این شرکت محصولات حوزه بدافزار مخرب خود را در سه حوزه اصلی Kaspersky Antivirus, Kaspersky Internet Security و Kaspersky Total Security ارائه می نماید که هر سه این محصولات در فروشگاه آنلاین فروش لایسنس کده بفروش می رسد.

آنتی ویروس Kaspersky Antivirus

آنتی ویروس Kaspersky Anti Virus حفاظت پایه ای بلادرنگ و ابری از رایانه شما را در مقابل تهدیدات و بدافزارها ارائه می کند.

Kaspersky Anti Virus با ترکیب قابلیت های مبتنی بر ابرفناوری های امنیتی قدرتمند که در کامپیوترها اجرا میشود به عنوان یک برنامه قدرتمند و همه کاره در برابر تهدیدات امروزی سیستم های رایانه ای یک راهکار مطمئن امنیتی خواهد بود. کسپراسکای با بهره گیری از شبکه امنیت خود که به میلیون ها نفر از سیستم ها در سراسر جهان سرویس ارائه می دهد, اطلاعات و داده های به روز را جمع آوری می کند.

آنتی ویروس Kaspersky Internet Security

آنتی ویروس Kaspersky Internet Security یک مجموعه فوق حرفه ای برای محافظت شما از انواع حملات اینترنتی و مقابله با ویروس ها برای شما می باشد.

همان گونه که استفاده از اینترنت به سرعت در کشورها رو به رشد است و کاربران ساعت ها وقت خود را در روز به استفاده از اینترنت، مشاهده سایت ها و دانلود موزیک و نرم افزار های می پردازند در نتیجه احتمال حملات اینترنتی و آلوده شدن رایانه به ویروس بسیار افزایش می یابد که مطمئنا باید نرم افزاری قوی برای مبارزه با حملات و پاک سازی ویروس ها داشته باشیم تا بتوانیم از ویندوز خود محاقظت کنیم. آنتی ویروس کسپرسکی Internet Security سیستم شما را در مقابل انواع ویروس ها، حملات هکرها و برنامه های مخرب محافظت می کند.

آنتی ویروس Kaspersky Total Security

در آنتی ویروس مدل Kaspersky Total Security اگر به دنبال برترین راه‌حل امنیتی برای رایانه شخصی خود می‌گردید، آنتی ویروس کسپرسکی ( Kaspersky Total Security) همان پاسخ شماست. این محصول هرآنچه را برای مراقبت از دارایی‌های PC خود نیاز دارید ( مثل هویت دیجیتالی، اسناد، عکس‌ها، فیلم‌ها و پسوردها) در اختیارتان می‌گذارد و با پیچیده‌ترین بدافزارها و تهدیدهای اینترنتی مقابله می‌کند. Kaspersky Total Security به لطف امکانات ویژه و جدیدش، که لایه‌های محافظتی افزون‌تری برای مواقع خرید یا امور بانکی به برنامه اضافه می‌کند، از پول و حساب‌های بانکی‌ شما در مقابل تبهکاران سایبری محافظت می‌کند.

 

 

آنتی ویروس Kaspersky مدل Total Security
آنتی ویروس Kaspersky مدل Total Security